Akmens masės vonios

Akmens masės vonios

Darote vonios kambario remontą ir norite patobulinti vonios interjerą? O galbūt įrenginėjate naujus namus ir pradedate viską nuo nulio? Vienu ar kitu atveju, vonia jūsų namuose atliks svarbų vaidmenį, nes būtent joje, po sunkių darbų mirksite ir ilsėsitės.

Prieš renkantis vonią, reikia žinoti, kad jos yra gaminamos iš keturių medžiagų: ketaus, plieno, akrilo ir akmens masės.

Šiek tiek plačiau papasakosime apie vonias, kurias gamina iš akmens masės.

Akmens masės vonios itin kokybiškos, ilgaamžės ir labai patvarios, gaminamos iš poliesterinės smalos, kvarco bei karbonatinio užpildo junginio. Tokių vonių sienelės storis yra 12 – 20 mm. Jis užtikrina aukštą šilumos varžą, tai reiškia, kad storas akmens masės sluoksnis sugeba ilgai vonioje išlaikyti šilumą.

Į vonią pripiltą vandenį, po temperatūros praradimo, reikia dar kartą pripildyti karštu vandeniu, tokiu būdu pati vonia sugers šiek tiek šilumos ir padės ilgai išlaikyti jums malonią vandens temperatūrą.

Akmens masės vonių privalumai:

  • Aukšta garso lygio izoliacija, todėl pilant vandenį į vonią garso beveik nesigirdi.
  • Akmens masės vonios yra ilgaamžės.
  • Atsparios cheminėms medžiagoms.
  • Vonios įbrėžimus galima nušlifuoti patiems. Restauruoti galite net gilius įbrėžimus, tiesa, pirmiausia, turėtumėte juos užpildyti specialia medžiaga ir tik tada šlifuoti.


Akmens masės vonių trūkumai:

  • Didžiausias akmens masės vonių trūkumas – jų kaina. Tokios vonios gali kainuoti ir kelis, ir keliolika tūkstančių litų.