Bidė alternatyvos - elektroniniai unitazo dangčiai

Bidė alternatyvos - elektroniniai unitazo dangčiai

Bidė puikus būdas palaikyti asmeninę higieną ir švarą, nes po kiekvieno naudojimosi tualetu, lengva ir paprasta apsiplauti intymias vietas. Tačiau jei nenorite pirkti atskiros bidė arba tiesiog taupote vietą vonioje arba tualeto kambaryje, galite rinktis alternatyvą. Pavyzdžiui, elektroninį, bidė funkciją atliekantį unitazo dangtį, kuris padeda palaikyti intymią higieną ir neužima daug vietos. Šis naujas išradimas niekuo nesiskiria nuo įprasto klozeto dangčio. Svarbu pastebėti, kad sėdimoji dalis visada šilta, o šalia įtaisytas vandens bakelis į kurį, prijungus papildomą šlangutę teka vanduo iš vandentiekio. Čia jis pašildomas iki Jūsų norimos temperatūros, o viskas valdoma labai paprastai – elektroniniu valdymo pulteliu. Paspaudus mygtuką išnyra vamzdelis, o iš jo trykšta šilto vandens srovė visiškai išplaunanti Jūsų jautriausias kūno vietas. Vėliau įsijungia džiovintuvas bei bekvapis oro gaiviklis, kuris pašalina visus atsiradusius nemalonius kvapus.

Sudominome? Tokiu atveju išsiaiškinkite, ar šis dangtis tiks Jūsų tualeto unitazui. Mat įmantriems egzotiškų formų unitazams toks dangtis nėra pritaikytas. Tačiau, jei Jūsų klozetas įprastas — pirmyn, ženkite į švaresnį ir higieniškesnį rytojų.

Kam toks išradimas tinka? Jis gali būti puikiai panaudojamas ligoninėse. Įsivaizduokite, jei žmogus susilaužė koją. Lipti į dušo kabiną jam bus arba labai sunku, arba neįmanoma. Žiemą tokių atvejų nutinka labai daug, o senyvo amžiaus žmonės, arba ligoniai ar neįgalieji? Jų taip pat nereikėtų pamiršti. Jiems daug patogiau naudotis tokiu dangčiu, nei įlipti į vonią.

Negalima nesutikti su novatoriškų bidė gamintojais, kad jų produktas itin palengvina žmonių su negalia, sergančiųjų ir juos prižiūrinčių žmonių gyvenimą.