Dažniausios klaidos, renkantis gyvatuką

Dažniausios klaidos, renkantis gyvatuką

Išsirinkti gyvatuką į vonios kambarį gali pasirodyti labai paprasta ir lengva. Žinoma, tai nėra itin sudėtingas technikos įrenginys, tačiau daromų klaidų, perkant gyvatukus taip pat pasitaiko nemažai. Po to tenka keiktis, dažnai į namus kviesti meistrą bei papildomai leisti pinigus visai ne ten, kur norėtųsi. O kodėl tos klaidos yra padaromos?

Nes žmonės tinkamai neįvertina vonios kambario ploto, nepagalvoja, iš kokios medžiagos reikėtų pirkti gyvatuką ir neatsižvelgia į gyvenamo būsto šildymo būdą, sistemą ir kitas aplinkybes. Jie tiesiog išsirenka, kad jiems atrodo gražu, patogu ir įperkama. Todėl labai dažnai įsigyja per mažos arba per didelės galios gyvatuką. Dėl netinkamai pasirinktos gyvatuko galios ant gyvatuko pradeda kauptis vanduo, vonios kambaryje pasidaro per karšta arba per šalta. O juk norisi, kad vonioje būtų jauku, šilta ir malonu.

Dar viena klaida, daroma perkant gyvatuką, išsirenkamas modelis su per mažais tarpais tarp kopetėlių skersinių. Juk gyvatukas įprastai perkamas tam, kad džiovintų rankšluosčius, šildytų chalatus ir pan., bet jei tarpai bus per maži, šią funkciją gyvatukui atlikti bus tiesiog neįmanoma, todėl turėsite brangų prietaisą, kuris tik šildys Jūsų vonios kambario patalpą. Jei neturite šildomų grindų, iš gyvatuko bus bent naudos, tačiau, jei grindys įmontuotos, gyvatukas Jums bus visai nereikalingas.

Gyvatukas, ne tik savo funkcijas atliekantis daiktas, jis taip pat gali tapti ir žaismingu, spalvotu ir įdomiu aksesuaru. Jei norite, kad Jūsų gyvatukas būtų kitoks ir išskirtinis, nesirinkite plieninio gyvatuko, nes jo negalima dažyti. Dažyti galima varį, tad pasirinkus tokios medžiagos gyvatuką, galėsite džiaugtis bet kokia norima gyvatuko spalva.

Jei nežinote, kokį gyvatuką pirkti, nebijokite pasikonsultuoti su pardavėju – konsultantu. Jis papasakos apie prekiaujamą produkciją, atsakys į visus dominančius klausimus ir padės išsirinkti patį geriausią variantą.