Ką vertėtų žinoti

Ką vertėtų žinoti

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant vonią?

  • Svarbu išsirinkti tinkamą medžiagą, iš kurios bus jūsų vonia:
  1. ketus Lietuvoje jau nebegaminamas, tačiau jei norite įsigyti ketinę vonią, galite pirkti iš užsienio gamintojų. Svarbu nepamiršti, kad šios vonios yra labai sunkios, tad jei norėsite ją pastatyti antrame namo aukšte, tai padaryti bus sudėtinga.
  2. į plienines vonias itin garsiai bėga vanduo, jei jums nepatinka triukšmas, arba už sienos gyvena nepakantūs kaimynai, plieninės vonios geriau nesirinkti.
  • Atsižvelkite į tai, koks jūsų vonios kambario dydis. Jei vonios kambarys yra nedidukas, patogu rinktis akrilinę vonią. Akrilas, leidžia didelę formų įvairovę, kuri patenkins bet kokius klientų norus.
  • Šiais laikais gamintojai siūlo itin daug priedų ir galimybių vonios kambarį paversti tikru SPA malonumų centru. Tačiau prieš perkant derėtų apsvarstyti, ar tikrai jums viso to reikia. Jei jūs nemėgstate ilgai mirkti vonioje, jums tikrai nereikia masažo sistemos, nes jūs jos tiesiog nenaudosite.


Vonių pasirinkimas yra labai didelis, nes jų gamintojų taip pat yra labai daug. Gamintojų, gaminančių įvairias vonias sąrašas: Ravak, Roca, Jika, Balteco, Roletechnik, Sani pro, Duravit, Pool spa, Victory spa, Kaldewei, Bette, Villeroy&Boch, Jacuzzi, Teuco, Riho, Laufen.

Šių gamintojų produkcija:

Ketaus vonios, akrilinės vonios, plieno vonios, akmens masės vonios, masažinės vonios, kampinės vonios ir kt.