Kaip išsirinkti tinkamiausią vonia?

Kaip išsirinkti tinkamiausią vonia?

Renkanti vonios įrangą dažnai iškyla klausimas - kokio gamintojo, kurį vonios modelį pasirinkti?

Pirmas veiksnys įtakojantis vonios pasirinkimą - biudžetas. Kadangi dauguma patikimų Europos gamintojų šiai dienai turi skirtingų kainų lygio produktų, rekomendujame visų pirma atkreipti dėmesį į juos. Tikrai neverta rinktis brangesnės, bet nepatikimo gamintojo prekės. Kaip pavyzdį pateiksime situaciją - turimas 800 EUR biudžetas. Už tokią suma galima įsigyti kiniečių gamintojo masažinę vonią, tačiau vertetu užduoti klausimus:

  • kokia masažo įranga joje bus sumontuota;
  • iš kokių medžiagų pagaminta vonia;
  • koks garantinis ir po garantinis servisas jai bus suteikiamas, kas jį atliks.


Po to dažnai suvokiama, kad už tokią (ar net šiek tiek mažesnę sumą) geriau pasirinkti patikimo gamintojo, su patirtimi ir veiklos istorija Lietuvoje produkciją.

Kitas svarbus veiksnys -vonios formos pasirinkimas. Čia didžiausia įtaką turi vonios kambario dydis. Pagrindinės vonių formos - stačiakampės, kampinės ir pusiau kampinės - tokių formų vonių pasirinkimas tikrai platus, tačiau turint nedidelį vonios kambarį derėtų atkreipti dėmesi į netradicinio dizaino - šešiakampes vonias. Jos dažnai sutaupo daug vietos vonios kambaryje. Jei jūsų vonios kambarys didelis tikrai vertėtų peržiūrėti laisvai statomų vonių asortimentą. Šio tipo vonios - pačios gražiausios, jų susikursite unikalų tik savo vonios interjerą. Renkantis laisvai statomą vonią būtina atkreipti dėmesį iš kokios medžiagos ji pagaminta. Patikimesnės ir ilgaamžiskesnės laisvai statomos vonios pagamintos is lieto marmuro (akmens masės), špižiaus ar koriano, pigesni modeliai gaminami iš akrilo.