Kokį maišytuvą rinktis?

Kokį maišytuvą rinktis?

Vandens maišytuvas yra labai svarbus vonios elementas, galintis tapti net jos akcentu, tad jis turi ir kokybiškai atlikti savo funkcija, ir atrodyti gražiai, jei yra poreikis – išskirtinai. Prieš perkant maišytuvą reikia apsvarstyti keletą svarbių klausimų, kurie jau esant parduotuvėje tikrai iškils. Kad negaištumėte nei savo, nei konsultanto laiko, geriau apie tai pagalvokite dar namuose. Tai kokį maišytuvą pasirinksite ateityje gali lemti ir tai, kiek vandens išleisite, nes nekokybiškas vandens maišytuvas suges greičiau nei aukštesnės kokybės. Maišytuvo pasirinkimas gali lemti net asmens išlaidas vandeniui. Kadangi vandens maišytuvą naudojame kasdien, jo trūkumai išryškėja labai gretai. Dažniausiai pasitaikantis – leidžiamas vanduo.

Taigi, kokius klausimus reikia apsvarstyti prieš perkant maišytuvą?

Pirmiausia derėtų apgalvoti kokią sumą skirsite maišytuvui. Jei turite galimybių, visuomet rinkitės kiek brangesnį ir kokybiškesnį, nes labai pigus ilgai neatlaikys. Svarbu atkreipti dėmesį ir į maišytuvo mechanizmą, tai, kaip jis veikia techniškai ir pan.

Nusprendę sumą, galite pradėti svarstyti ir apie maišytuvo dizainą. Tarp maišytuvų vyrauja minimalistinis stilius, bet šiais laikais vis dažniau žmonės pradeda domėtis moderniu maišytuvų ir apskritai vonios kambarių stiliumi.

Renkantis maišytuvą labai svarbu atkreipti dėmesį į du parametrus – aukštį ir maišytuvo snapo ilgį. Geriausia rinktis ilgesnį snapelį, kuris suteiks daugiau patogumo.

Kitas klausimas, kurį reikėtų iškelti, tai viensvirtis maišytuvas ar maišytuvas su dviem svirtimis? Tarp pirkėjų populiariausi viensvirčiai, nes naudojant juos patogiau leisti vandenį, reguliuoti jo temperatūrą, tad toks pasirinkimas ekonomiškai geresnis. Kaip išsirinkti gerą viensvirtį maišytuvą? Pirmiausia reikia patikrinti ar rankenėlė, pakelta į viršų lieka toje pačioje vietoje. Jei ne, žinokite, kad Jūsų išsirinktas maišytuvas ne itin kokybiškas ir geriau paieškoti sau kito. Taip pat pirkdami patikrinkite ar maišytuvas padengtas chromu.

Dviejų svirčių maišytuvas gali pasitarnauti, jei Jums nerūpi vandens temperatūra. Pavyzdžiui, jei maišytuvą dažniausiai naudojate tik tam, kad nusiplautumėte rankas, ir tam užtenka vėsaus vandens, tikrai sutaupysite vandens ir energijos, lyginant su viensvirčiu maišytuvu.

Jei norite sutaupyti, galite šį klausimą spręsti įsigyjant aeratorių. Šis prietaisas riboja vandens srautą. Veikimo principas visai nesudėtingas – vandens srovė, leidžiama per specialų „sietelį“, yra sumaišoma su oru, vanduo išsisklaido ir taip sukuriama mažesnė vandens srovė, o oro burbuliukų prisotintas vanduo mažiau taškosi.