Kokią santechniką reikėtų pirkti vonios kambariui?

Kokią santechniką reikėtų pirkti vonios kambariui?

Kartais atnaujinti ir susiremontuoti butą visai neprošal. Juk namuose praleidžiame daug laiko, tad norisi, kad jis būtų kokybiškas ir malonus. Ne ką mažiau laiko nei miegamajame praleidžiame ir vonios kambaryje. Amerikiečių mokslininkai tikina, kad vonios kambaryje būname net pusantrų metų savo gyvenimo! Todėl čia taip pat turi būti jauku, šilta ir patogu judėti. Dėl šios priežasties vonios remontui taupyti nederėtų, ypač renkantis santechniką.

  • Geriausia rinktis aukštos kokybės santechniką. Nors ji kainuoja brangiau – tarnaus ilgiau. Sugedus prastos kokybės santechnikai, turėsite nemažai problemų ir vargo, o kadangi rimtai remontuoti vonios kambarį įprasta daugmaž kas dešimtmetį, tad teks netrumpai vargti ir susidurti su vis kitais nemaloniais, kasdienybę kartinančiais gedimais.
  • Rekomenduojama naudotis profesionalių santechnikų — montuotojų paslaugomis. Visi norime sutaupyti pinigų, bet jei pats nesate santechnikas, geriau nerizikuokite, nes tokia saviveikla gali baigtis kaimynų užtvindymu.
  • Movos, skirtos kanalizacinio vandens išbėgimui, vandens sifonai, tai taip pat dalykai, ant kurių nereikėtų taupyti, nes kalbant apie šias detales galioja vienas ir svarbiausias kriterijus – ilgaamžiškumas.
  • Unitazai su vandens nuleidimo mechanizmais, maišytuvai, masažinės vonios ar dušo sistemos, tai daiktai, su susidėvinčiais mechanizmais. Kad jie ilgiau laikytų ir taip greitai nesusidėvėtų, patartina rinktis brangesnius ir kokybiškesnius pirkinius. Kitu atveju kasmet remontuosite savo santechniką.
  • Nepamirškite pasidomėti, kuo Jūsų pasirinkta santechnika glazūruota, ypač tos vietos, kurių išoriškai nematome, bet jos turi sąlytį su vandeniu. Jei tos vietos neglazūruotos, vėliau galite skųsti nemaloniu kvapu, sklindančiu, pavyzdžiui, iš tualeto.
  • Patartina nevengti pasikonsultuoti ir su parduotuvės konsultantu. Jis Jums papasakos plačiau apie prekiaujamą produkciją, kokių problemų gali su ja kilti, kaip reikėtų spręsti gedimų problemas ir kt.


Taigi pagrindiniai faktoriai į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį – išvardinti. Jei rinkdamiesi savo santechniką, atkreipsite į juos dėmesį, ilgai džiaugsitės kokybiška ir negendančia santechnika.