Kuo vonios maišytuvai skiriasi nuo virtuvės?

Kuo vonios maišytuvai skiriasi nuo virtuvės?

Vonios maišytuvas tikrai nerastų vietos virtuvėje ir atvirkščiai, nes kiekvienas yra skirtas skirtingai erdvei, yra skirtingų dydžių ir atlieka šiek tiek kitokias funkcijas. Vonios maišytuvas dažnai vadinamas praustuviniu maišytuvu, nes jis skirtas praustis. Pagrindinis praustuvinio ir virtuvinio maišytuvo skirtumas yra vandens pralaidumas. Praustuviniai dažniausiai orientuoti į taupymą ir dažnai turi įdiegtą taupymo funkciją. Na, o virtuviniai praustuvai, atvirkščiai. Jų tikslas didesniu vandens srautu greičiau pripildyti talpą ir nuplauti nešvarumus, esančius ant indų.

Šiek tiek plačiau apie virtuvinius maišytuvus.

Jie dažniausiais įmontuojami į stalviršį, bet, jei klientas nori, galima įsigyti ir sieninį modelį. Toks maišytuvas užtikrins kiek daugiau erdvės po čiaupu. Virtuvinių maišytuvų pasirinkimas išties platus, galima rinktis iš įvairių stilių bei formų. Svarbu paminėti, kad kuo maišytuvas įmantresnis ir profesionalesnis, tuo kaina didesnė. Žmonės, nusprendę įsigyti naują maišytuvą gali rinktis iš viensvirčių arba dviejų svirčių maišytuvų. Viensvirčiai – šiek tiek ekonomiškesnis variantas. Svarbu paminėti, kad virtuviniai maišytuvai gali būti chromuoti, plieniniai, akmens masės spalvos, t.y. pritaikyti prie kriauklės spalvos ir pan., tad juos tikrai galima derinti prie esamo virtuvės dizaino.

Praustuviniai maišytuvai

Vonioje žmonės praleidžia labai daug laiko, tai ne tik apsiprausimo ir švaros vieta, tai kambarys, kuriame galima atsipalaiduoti, pailsėti ir pamiršti visas dienos negandas. Norisi, kad toks kambarys būtų jaukus. Jaukumo jausmą sustiprina įvairiausios detalės, pavyzdžiui, stilingas, gražus ir ekonomiškas vandens maišytuvas. Vonios maišytuvų yra trijų tipų, populiariausias tas kuris montuojamas prie praustuvo, antras – tvirtinamas prie sienos, trečias – maišytuvas montuojamas ant spintelės stalviršio.

Galima rinktis iš labai plataus asortimento: įvairiausių stilių ir formų, tad net išrankiausias pirkėjas ras tokį, kurį galėtų priderinti savo vonios kambaryje.

Jei siekiate taupumo, vonios kambaryje galite įdiegti „išmanųjį“ maišytuvą. Kaip juo naudotis? Viskas labai paprasta, Jums tereikia nustatyti laiką, kiek gali būti leidžiamas vanduo. Praėjus numatytam laikui jis ims ir sustos. Toks prietaisas puikiai tiks namuose, kuriuose auga maži vaikai, neskaičiuojantys tėvelių finansų.