Kurkite jaukų vonios kambario interjerą!

Kurkite jaukų vonios kambario interjerą!

Norisi, kad visi Jūsų namo ar buto kambariai būtų jaukūs, stilingi ir gražūs. O kaip dekoruoti vonios kambarį? Juk jis dažniausiai mažiausias iš visų esamų kambarių, o ir gėlės, jei vonios kambary nėra lango, ilgai ten neužsibus. Būdų kaip pagyvinti vonios kambario interjerą yra įvairių. Štai keletas pavyzdžių.

Vonios interjerą kuria ne tik baldai, santechnika, modernūs maišytuvai, bet ir nedidelės smulkmenos, pavyzdžiui, gražus, kvepiantis muilas, kabantis paveikslas, kilimėliai, gėlės žvakės ar pinti krepšiai. Pintų krepšelių tikrai rasite pas mamas ar močiutes, o juos panaudoti galima labai įvairiai.

Kadangi pinti krepšiai yra laidūs orui, juose galite laikyti skalbinius, rankšluosčius ir kitus medžiaginius daiktus. Mažuose krepšeliuose merginos gali susikrauti kosmetiką, plaukų aksesuarus, kurie neturėdami savos vietos labai dažnai pasimeta. Pinti krepšiai, dėžės, indai, padėklai paprastai būna natūralių gamtos tonų, todėl juos pritaikysite prie bet kokios spalvinės gamos vonios interjero. Svarbu paminėti, kad pintus krepšius verta kartais pravėdinti ir išvalyti, kitu atveju juose gali atsirasti pelėsis.

Žvakės taip pat puikus vonios kambario aksesuaras, jos bet kokiai erdvei suteiks jaukumo ir šilumos. Žvakių pasirinkimas itin platus. Bet vonios kambariui geriausia rinktis aromatines. Jos suteiks ne tik jaukumo, bet ir malonų kvapą, todėl nereikės naudot nei smilkalų, nei kitų oro gaiviklių.

Daiktai iš bambuko, dar viena naujovė, suteiksianti Jūsų vonios kambariui žavesio. Bambukiniai dantų šepetėlių laikikliai, rankšluosčiai, kilimėliai, chalatai. Visi šie daiktai vonioje atrodys skoningai, neiššaukiančiai ir labai jaukiai.

Kilimėliai taip pat labai svarbūs vonios kambario aksesuaras, kuris ne tik atrodo gražiai, bet ir neleidžia Jums nušalti kojų ar paslysti. Rinktis galima iš tikrai plataus pasirinkimo: džiuto, sizalio, jūros žolių, bambukų ūglių, nendrių, jūros dumblių kilimėliai, jie išsiskiria švelniu užburiančiu augmenijos aromatu ir unikalia išvaizda.

Taigi, nebijokite eksperimentuoti, ieškokite pačių įdomiausių, gražiausių ir Jums jaukiausiai atrodančių aksesuarų, kurie Jūsų vonios kambarį pavers tikrų tikriausia ramybės, grožio ir šilumos oaze, kurios šiuolaikiniame skubančiame pasaulyje kartais taip reikia.