Kvepiančios žvakės vonioje!

Kvepiančios žvakės vonioje!

Aromatizuotos žvakės – vienas iš vonios aksesuarų, kuris atrodo stilingai, kvepia ir suteikia jaukumo, ypač, jei mėgstate ilgai mirkti vonioje. Tokių žvakių galite pasigaminti ir patys.

Jei neturite laiko ar trūksta tam įgūdžių, galite pasirinkti paprastesnį būdą. Įsigykite bekvapes žvakes ir įlašinkite į jas po kelis lašelius eterinio aliejaus. Eterinių aliejų pasirinkimas labai platus, tad išsirinkite mėgstamiausią kvapą ir pasinerkite malonumų jūron. Blogiausiu atveju parduotuvėje nusipirkite aromatintas žvakes. Vargti gaminant žvakės nereiks nė trupučio, o malonumas – tas pats. Tačiau šiandien norėtųsi pasišnekėti apie savo gamybos aromatines žvakes, kurios Jūsų vonios kambariui suteiks išskirtinumo.

Kaip aromatines žvakes pasidaryti patiems? Yra keletas būdų ir jie nėra labai sudėtingi.
Jei mėgstate deginti žvakes, vadinasi lieka ir jų likučių. Neskubėkite jų išmesti! Iš jų galima pasidaryti naują, savo gamybos žvakę! Surinkę nemažą kiekį žvakių likučių, sudėkite juos į emaliuotą indą ir kurį laiką pakaitinkite ant silpnos ugnies. Vaškui ištirpus, supilkite jį į nedidelius indelius, tam puikiai tiks indeliai nuo jogurto, grietinės ir kt. Prieš pilant vašką į indelius nepamirškite į juos įdėti dagties. Tam kuo puikiausiai tiks bet kokia ilga virvelė. Apvyniokite ją aplink pieštuką arba medinę lazdelę, įstatykite į jogurto indelį ir supilkite vašką. Nepamirškite palikti išlindusio galiuko ir vietoj dagties nenaudokite sintetinių siūlų. Bus daug dūmų, naudos jokios.

Dar nesustingus vaškui įlašinkite į jį mėgstamo kvapo eterinio aliejaus. Jei norite raminamo efekto, puikiai tiks baziliko, ramunėlių, levandų, apelsinų ar rožių kvapo. Vėliau iš plastmasinio jogurto arba grietinės indelio bus lengva ištraukti pagamintą žvakę. Bet čia dar ne viskas. Jei norite, kad Jūsų žvakė atrodytų išskirtinė nepatingėkite jos dekoruoti. Tam puikiai tiks kriauklės, akmenukai ar kiti daiktai, kurie, Jūsų nuomone, papuoštų žvakę. Pagaminkite kelias tokios tipo žvakes, pastatykite jas vonios kambaryje, uždekite ir mėgaukitės maloniais kvapais.