Magnio druska bei aliejai vonioje, kaip maudytis?

Magnio druska bei aliejai vonioje, kaip maudytis?

Kuo žmogus vyresnis, tuo rečiau jis maudosi vonioje. Ar čia kaltas laiko stygius, ar tai, kad žmonės jaučiasi per daug subrendę tokiai veiklai? Ta prasme, vaikai, bent kartą per savaitę paprašo tėvų išsimaudyti vonioje, nes jiems tai patinka ir yra smagu. Suaugę geriau staigiai išsimaudo po dušu ir lekia toliau dirbti savo darbų.

Tačiau gal laikas akimirkai sustoti, prisipilti į vonią eterinių aliejų, vonios putų ar dar ko nors, kas Jums galėtų patikti ir taip bent kuriam laikui galėtumėte pamiršti savo darbus bei pareigas? Juk vonią, ypač žiemomis yra bene vienintelis dalykas, kuris sušildo. Jei Jums tai vis dar atrodo laiko gaišimas, gal persigalvosite, jeigu papasakosime apie magnio druską, kuri ne tik atpalaiduos, bet ir pasitarnaus Jūsų grožio puoselėjimui. Sugundėme? Taip ir manėme. Tad skaitykite toliau.

Magnio druska, tai mineralų junginys, kuris šalina šlakus iš Jūsų organizmo, padeda išvengti arterijų kalkėjimo, mažina vidurių užkietėjimą, gerina raumenų ir nervinę veiklą, mažina stresą ir atpalaiduoja raumenis. Ši druska yra pasisavinama per odą, todėl puikiai tinka naudoti maudynių metu.

Kaip maudytis?

  • įberkite pusę dėžės magnio druskos (apie 250 ml);
  • pusę puodelio kokosų aliejaus;
  • kelis lašelius mėgstamo eterinio aliejaus;
  • norėdami, kad Jūsų maudymasis būtų kuo labiau panašus į SPA, priberkite į vonią eterinių aliejų;
  • uždekite žvakes;
  • įsijunkite muziką;
  • antrosios pusės paprašykite pamasažuoti Jums pečius.


Taigi neskubėkite taip stipriai ir nelėkite. Bent kartą per mėnesį sustokite, akimirkai pasijuskite vaiku ir išsimaudykite magnio druskos vonioje. Ji ne tik atpalaiduos Jūsų kūną, bet ir vėliau leis mėgautis švelnia, lygia bei elastinga oda.