Masažinių vonių gamintojai Balteco

Masažinių vonių gamintojai Balteco

Įrengti vonios kambarį yra sudėtinga, nes tai reikalauja daug darbo, tinkamų sprendimų bei pastangų, ypač todėl, kad šiuo metu vyrauja labai įvairūs vonios kambario interjerai – nuo modernaus minimalizmo iki prabangios klasikos. O iš tokios didelės pasiūlos rinktis reikia tik Jums. Klausimas „Kokią vonią pasirinkti?“, kamuoja ilgą laiką, nes jų yra visokių: akrilinės, ketaus, akmens masės ir kt. O galbūt Jums reikia masažinės vonios, kurioje galėsite ne tik išsimaudyti, bet ir pasilsėti bei atsipalaiduoti po dienos darbų. Jei taip, tuomet vieni geriausių masažinių vonių gamintojai yra „Balteco“. Balteco – estų kompanija, kuri jau daugiau nei du dešimtmečius Šiaurės Europoje pirmauja pagal masažinių vonių pagaminimo kiekį. Tai populiari kompanija, turinti ne vieną pranašumą, lyginant su kitais masažo vonių gamintojais.

„Balteco“ išskirtiniai, nes:

  • Masažinės vonios gaminamos iš vientiso aliuminio rėmo, kuris garantuoja vonios tvirtumą bei stabilumą.
  • Vonios gaminamos iš sanitarinio akrilo, todėl „Balteco“ vonios išskirtinai blizga.
  • Masažo siurbliai – aukščiausios kokybės, todėl dirba tyliai.
  • Masažuoti galite ne tik nugarą, bet ir kojas, nes įdiegtos abi masažo sistemos.
  • Voniose rasite įmontuotą apsaugos sistemą ESA (Extra Safety Assurance).
  • Taip pat įdiegta sistema, kuri neleidžia įjungti masažo, jei vonia nepripildyta vandens.
  • Visos Balteco masažinės vonios yra sertifikuotos ir atitinka visus reikiamus kokybės ir saugumo reikalavimus. Tai patvirtina CE ir SEMKO.


Taigi, jeigu ieškote kokybiškos ir patikimos vonios, ieškokite „Balteco“ šie gamintojai siūlo platų paprastų vonių, o taip pat ir masažinių pasirinkimą. Jei nežinosite, kurį modelį rinktis geriausia, pasikonsultuokite su pardavėju - konsultantu. Jis plačiau papasakos apie turimą produkciją ir atsakys į visus Jus dominančius klausimus.