MEDUS vonioje – taip irgi galima

MEDUS vonioje – taip irgi galima

Vonioje naudoti galite ne tik šampūnus, losjonus, kūno kremus, bet ir natūralius produktus, pavyzdžiui medų, nes jis drėkina odą, stabdo senėjimo procesus, taip pat daro odą elastingesnę. Medaus kaukės, medaus, medaus priemonės skalauti plaukams, net medaus vonios. Visos šios priemonės puoselėja jūsų veido, kūno odą ir plaukus ir visas jas galima pasigaminti namų sąlygomis.

 

Tačiau reikia pastebėti, jog tai yra yra biologiškai aktyvi priemonė, todėl tinka ne visiems. Natūralaus medaus reikėtų vengti tiems, kas yra alergiški medui, kurių kraujagyslės išsiplėtusios, taip pat sergant cukriniu diabetu. Kartais pasitaiko atvejų, kuomet žmogus valgo medų ir nežino, kad jo organizmas šios medžiagos netoleruoja, tačiau užtepus medaus ant, pavyzdžiui, veido, jį išberia. Jei nesate tikras, ar ir Jums taip nenutiks, geriau atlikite eksperimentą ir patepkite medumi nedidelį odos plotą, Jei po dešimties minučių oda neparaus ir jos neišbers, sveikiname, galite mėgautis medaus procedūromis.

 

Medus kaip grožio priemonė naudojamas jau nuo senų laikų. Nes Egipto grafienė Kleopatra maudydavosi medaus bei pieno voniose, nes žinojo, jog tai puikus jaunystės eliksyras.
 

Todėl siūlome keletą receptų, kuriuos mirkdama vonioje gali išbandyti.

 

Drėkinanti medaus kaukė
Pasiimkite du arbatinius šaukštelius grietinėlės ir du šaukštelius medaus, viską sumaišykite, ištepkite veidą ir palaikykite dešimt minučių. Kol maudysitės ar atliksite kitą grožio procedūrą, taip palepinsite ir veido odą.

 

Medaus ir obuolių odos šveitiklis
Veidą reikia šveisti bent kartą per mėnesį, nes dėl prakaito, makiažo likučių ant odos ima kauptis negyvosios odos ląstelės bei purvai, kuriuos reikia pašalinti, kitaip užsikimš poros. Kad pasigamintumėte šveitiklį pats, Jums prireiks – obuolio ir šaukšto medaus. Nulupkite obuolį, pašalinkite sėklas, sutrinkite jį ir sumaišykite su medumi, Gautą masę tepkite ant veido, o po penkiolikos minučių nuplaukite.

 

Medaus lūpų balzamas
Lūpų oda yra labai jautri, todėl ja rūpintis tiesiog būtina. Kaip tai padaryt? Puodelį jojobos arba vynuogių aliejų sumaišykite su bičių vašku bei medumi. Masę, kuri Jums gausis įdėkite į puodelį ir patalpinkite jį kitame, didesniame puode, pripildytame karšto vandens. Kiek pašildykite. Ištirpusią masę tepkite ant lūpų.

 

Medaus vonia
Į šiltu vandeniu prileistą vonią įpilkite ¼ puodelio medaus. Įsijunkite muziką ir mėgaukitės vonia, kuria senovėje mėgaudavosi karalienės, grafienės ir faraonės. Jūsų oda taps minkštesnė ir švelnesnė.

 

Medaus ir pieno vonia
Faraonė Kleopatra garsėjo kaip nuostabaus grožio, ypač ypatingos odos moteris. Taip buvo todėl, kad ji maudydavosi pieno ir medaus voniose. sumaišykite 1/3 puodelio medaus su 1 puodeliu pieno arba grietinėlės ir gautą mišinį įpilkite į vonios vandenį. Jei norite, galite įdėti natūralių kvapų, pavyzdžiui, šaukštelį levandos žiedų.


Taigi rūpinkitės savo oda ir ji Jums atsidėkos spindesiu.