Natūralios priemonės, kurias galite naudoti vonioje

Natūralios priemonės, kurias galite naudoti vonioje

Medų galima ne tik valgyti, bet jis puikiai tinka maudynių metu, prižiūrint veido ir kūno odą, nes medaus sudėtyje yra gausu žmogui reikalingų vitaminų, be to jis valo, ramina ir padeda išsaugoti apsauginį rūgštinį odos sluoksnį. Pateiksime keletą receptų, kuriuos galite išbandyti ilsėdamiesi savo vonios kambaryje.

Raminamoji medaus vonia
Sumaišykite 2 valgomuosius šaukštus medaus su ramunėlių nuoviru, gerai išmaišykite ir supilkite jį į karštą vonią. Pagulėkite tokioje vonioje apie 20–30 min. ir nuovargis bei stresas akimirksniu dings.

Kūno šveitiklis
Kad oda būtų švelni, kartą į mėnesį atlikite šveitimo procedūrą, kurios metu pašalinsite suragėjusį odos sluoksnį nuo veido. Pašildytą medų sumaišykite su smulkintais riešutais ir tepkite juo veidą, jei pageidaujate, visą kūną. Po to viską kruopščiai nuplaukite.

Kaukė lūpoms
Lūpos – labai jautrios saulės spinduliams, šaltam žiemos vėjui, todėl jomis reikia rūpintis dvigubai. Tam ir vėl pasitarnaus medus. Užtepkite medų ant lūpų, palaikykite dešimt minučių ir džiaukitės švelniomis, nesuskirdusiomis lūpomis.

Medaus kremai

  • Norite pamaitinti savo veido odą? Šaukštą ištirpint sviesto sumaišykite su medumi ir smulkiai sutrintais obuoliais.
  • Kitas medaus kremo variantas — 100 g medaus sumaišykite su 200 g migdolų aliejaus. Tepkite ant švarios odos plonu sluoksniu.
  • Medumi prižiūrėti galite ne tik veido, bet ir rankų odą Norėdami sušvelninti ir suminkštinti rankų odą, sumaišykite 3 šaukštus glicerino su šaukšteliu spirito, tokiu pat kiekiu medaus ir puse stiklinės vandens. Prieš naudodami suplakite.


Plaukams
Medus puikiai tinka ir plaukų priežiūrai. Norite, kad Jūsų plaukai augtų vešlūs ir stiprūs? Tuomet pasiruoškite svogūną, medaus ir šlakelį aliejaus. Svogūno galvą smulkiai sutarkuokite ir sumaišykite santykiu 4:1 bei įpilkite aliejaus. Uždenkite plaukus kepurėle bei rankšluosčiu, kad galvai būtų šilta. Tokią medaus kaukę palaikykite 20 minučių ir po to gerai išplaukite šampūnu.

Taigi rūpindamiesi savimi bei savo kūnu ir leisdami vakarus vonios kambaryje nepamirškite natūralių produktų, kuriuos naudodami pamaitinsite veido ir kūno odą bei plaukus.