Pieno vonios

Pieno vonios

Legendos pasakoja, kad Egipto faraonė Kleopatra buvo viena žinomiausių ir gražiausių pasaulio moterų ir sugebėjo suvilioti ne vieną galingą vyrą, pavyzdžiui, Julijų Cezarį ar Marką Antonijų. Ar ji iš tikrųjų buvo tokia graži, kaip pasakoja legendos, sunku pasakyti, nes to meto grožio supratimas gerokai skiriasi nuo šių laikų. Tačiau vienas faktas yra tikras ir neginčytinas. Faraonės oda spindėjo, buvo nuostabiai graži, elastinga ir jaunatviška. Tokia oda džiaugtis galėjo mažai egiptiečių, ypač turint omenyje faktą, jog Egipte karaliauja sausros ir svilinantis saulės karštis. Tai kas šiai įtakingai moteriai padėjo išsaugoti odos spindesį? Pienas, medus ir migdolai. Garsioji faraonė mums paliko vertingų gražios odos puoselėjimo receptų, kurių pagrindą sudaro jau minėti produktai.

Senaisiais Egipto laikais šie produktai buvo laikomi universaliais ir naudoti grožio puoselėjimo procedūroms: veidui, plaukams, kūnui, ir vertinti ne tik dėl išskirtinių savybių, bet ir dėl aromato. Medaus kvapas senuosiuose tikėjimuose įkūnijo gamtos kvapą, o pienu kvepėjo kūdikis, jaunystė, nerūpestingumas. Tad kartu reiškė gamtos saldumo ir jaunystės derinį – jauną, skanią moterį… prieš kurią ir krito garsūs vyrai.

Maudytis pieno vonioje šiais laikais gali pasirodyti pernelyg didele prabanga, tačiau tobulai odai pasiekti vonios pieno ir nereikia, tam užtenka ir kelių puodelių. Pateikiame receptą, kuriuo mėgaudamasi galėsite palepinti savo odą.

  • Prisileiskite vonią karšto vandens.
  • Sukurkite malonią atmosferą: prisidekite aromatinių žvakių ir įsijunkite romantišką muziką.
  • Į vonią pripilkite du puodelius pieno.
  • Įberkite pusę puodelio druskos.
  • Įpilkite saldžiųjų migdolų aliejaus.
  • Mėgaukitės ramybe.


Kai kurie, taip pat mėgstantys mėgautis pieno voniomis, pataria pieną pakeisti pieno milteliais ir voniai jų ištirpinti 1–2 kg, anot jų, rezultatai laukia puikūs, tačiau ką pasirinksite Jūs priklauso nuo Jūsų sprendimo, arba to, ką turite šaldytuve. Kartą per mėnesį pasimėgaukite pieno voniomis ir galėsite džiaugtis lygia, spindinčia, jaunatviška ir stangria oda.

Didžiausias masažinių vonių pasirinkimas www.hidromasazas.lt