Raguvos baldai

Raguvos baldai

Naujovių nevengianti įmonė „Raguvos baldai“ veiklą pradėjo 1990 m. Panevėžio rajone, Raguvos miestelyje. Ši įmonė specializavosi – virtuvės ir vonios baldų gamyboje. Nuo 1995 visas jėgas skyrė vonios baldų gamybai. „Raguvos baldai“ vonių gamybai naudoja aukščiausios kokybės medžiagas ir pažangias naujausias technologijas. Dėl šios priežasties klientams gali pasiūlyti aukštos kokybės produkciją – vartotojų pasitikėjimą pelniusius vonios baldus, vonios kambario veidrodžius.


Kompanija baldų fasadus gamina iš dažyto MDF, kad gaminiai būtų apsaugoti nuo drėgmės, jie yra padengiami poliuretaniniais dažais. „Raguvos baldų“ veidrodžiai taip pat yra atsparūs vandeniui, todėl nerūdija ir klientus gali džiuginti ne vienerius metus. Kompanija nuolat seka atsirandančias pažangiausias technologijas ir pritaiko jas savo darbe. Taip pat naudoja patikimas logistikos sistemas, kurios užtikrina greitą produkcijos pateikimą klientams.

Kad įmonė nestoja pusiaukelėse, plečiasi ir siekia pačių geriausių rezultatų vonių ir vonios baldų gamyboje, rodo faktas: 300 kv. m. gamykla išaugo į gigantišką 8000 kv. m. kompaniją, kuri vis dar plečiasi.

Tai, kad „Raguvos baldai“ nebijo naujovių ir iššūkių rodo ir faktas, jog 2013 m. kompanija Vokietijoje rengtoje parodoje pristatė naujausią savo vonios baldų liniją, pavadintą KAMĖ. Tai visiškai kitokia koncepcija ir naujas požiūris į vonių baldus, nes jie tiks bet kokio dydžio vonios kambariui. Nauja kolekcija į „Raguvos baldų“ siūlomą asortimentą pridėjo net 300 naujausių baldų modelių, kurie palengvins užduotį susikurti Jums patį gražiausią vonios kambarį.

Daugiau nei 20 – ies metų patirtis, naujos ir modernios technologijos bei kvalifikuoti darbuotojai, kurių yra daugiau nei 140, padėjo „Raguvos baldams“ pasiekti modernios ir šiuolaikiškos kompanijos vardą, prekiaujančios kokybiškais voniai skirtais gaminiais Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje.