Unitazai su tiesiai tekančio vandens srove

Unitazai su tiesiai tekančio vandens srove

Visi žinome, kad higiena yra labai svarbus faktorius, ypač, jei kalbame apie vonios kambarį, kuriame yra ir tualetas. Juk būtent čia praleidžiame nemažai laiko ir atliekame intymiausius veiksmus, susijusius su mūsų kūno švara ir higiena. Būtent todėl tokioje vietoje būtina palaikyti nuolatinę švarą bei naudoti kokybiškas ir nekenksmingas valymo priemones. Jei turite galimybę, rinkitės medžiagas, kuriose yra kuo mažiau cheminių elementų, kad jie nedirgintų nei Jūsų ar Jūsų artimų žmonių odos ar uoslės.

Pats klozeto unitazas ir jo švara taip pat labai svarbi. Kad sumažintumėte bakterijų kiekį esantį ant jo ar aplink jį, privalote rūpintis unitazo ir aplink jį esančios aplinkos švara. Ar žinojote, kad norint, jog vonios kambaryje būtų mažiau bakterijų, tualeto vandenį derėtų nuleisti uždarius jo dangtį. Mat nuleidžiant vandenį į viršų sukyla pavojingos bakterijos.

Kad švarą palaikyti būtų dar lengviau, siūlome rinktis unitazus, nuplaunamus tiesiai tekančio vandens srove. Tokie tualeto unitazai yra ganėtinai naujas išradimas ir tikrai ne visi tualeto unitazai jį turi, tačiau paieškoti – verta. Nes tai labai patogus higienos palaikymo būdas, todėl su kiekviena diena vis labiau ir labiau populiarėjantis. Ši nauja sistema padės Jums palaikyti ypatingą švarą ir higieną aplink klozetą ir visame vonios kambaryje.

Tiesiai tekančio vandens srautu nuplaunami unitazai – tai naujovė, diktuojanti naujausią higienos standartą. Kuo jie skiriasi nuo kitų? Jie neturi briaunos, skirtos tekėti vandeniui, prie kurios mes esame pripratę. Vanduo teka tiesiai, o šis tekantis srautas nuplauna visą unitazo vidų, ir svarbiausia, neaptaško sėdynės.